ARCAM Solo SoundBar + Hi-Fi dárek


 • Popis
 • Další fota
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • HiFi soundbar. Výkon 100W, možnost ovádat aplikací v chytrém telefonu s iOS a Android. Bluetooth připojení. Možnost bezdrátového připojení subwooferu Solo sub. 4X HDMI vstup, 1X HDMI výstup, 1X analogový vstup, 1X digital coax, 1X digital optika, 1X subwoofer výstup. Nastavení pomocí kalibračního mikrofonu. Součástí je také nezbytný sezdrátový subwoofer s možnost zapojit i klasicky k jakémukoli zesilovači či receiveru.High-endový soundbar od předního výrobce audio techniky. Zvuk nejen z Vaší televize a to vždy bez kompromisu. Ideální pro ty, kteří chtějí kvalitní zvuk, ale nechtějí nebo nemohou umisťovat v prostoru reproduktory. Má perfektní přednes nejen ve filmových či herních akcích, ale i při reprodukci stereo hudby.

  Soundbar je možno připevnit pod TV na zeď nebo ho jednoduše položit na poličku, TV stolek, a jiné. Díky 4x HDMI vstupu, 1x koaxiálnímu vstupu, 1x optickému vstupu, analogovému vstupu a hlavně Bluetooth má velkou možnost konektivity. HDMI výstup, který se propojí to Vaší TV, má ARC kanál, tedy (pokud je Váše TV tímto typem HDMI vybavena) TV posílá zvuk po HDMI do soundbaru.
  Nastavení soundbaru se provede automaticky podle kalibračního mikrofonu (v ceně), který nastaví optimální parametry podle Vaší místnosti a umístění poslechového místa. Jednoduché ovládání. Soundbar je možné ovládat jak pomocí dálkového ovladače, tak pomocí aplikace v chytrém telefonu Android a iOS.

  Technické parametry:
  Výkon: 100W
  Počet měničů: 4x 4 + 2x 1
  Bluetooth
  USB pro upgrade firmware
  Rozměry: 1000 x 130 x 110mm
  Váha: 6,4kg

  Vstupy:
  HDMI vstup 4x (podpora 3D)
  HDMI výstup 1x (podpora ARC)
  Optický vstup 1x
  Koaxiální vstup 1x
  Analogový vstup 3,5 mm 1x
  Subwooferový výstup 1x
  Vstup pro kalibrační mikrofon 1x