Hi-Fi dárek ZDARMA


 • Popis
 • Další fota
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • Ke každému Hi-Fi, AV komponentu nebo reprosoustavám označeným příznakem "Hi-Fi dárek" vám přidáme zcela ZDARMA praktický Hi-Fi dárek - žádné tužky, kalendáříčky, igelitky a podobné nic neříkající a zbytečné serepetičky, ale veskrze praktický užitečný Hi-Fi dárek!

  Co tedy dostanete?
  K jednotlivým přístrojům i sestavám komponentů poskytneme ZDARMA kabely BANDRIDGE (cinch, optika, koax, HDMI ...) v délce 1m, k reproduktorům dostanete reprokabely Norstone apod (k jednomu páru 4m, k celému setu 10m) v odpovídajícím průměru, k subwooferu pak speciální subwooferový kabel. Alternativou pak mohou být alkalické baterie Fujitsu (4ks), USB kabely, redukce apod. V zásobě také máme hudební CD a filmové DVD.
  V případě, že by jste chtěli jako Hi-Fi dárek kabel delší, nebo lepší – stačí nám napsat (např.v objednávkovém formuláři do poznámek) o co máte zájem a doplatíte pouze rozdíl v ceně.

  A pokud u položky není příznak "Hi-Fi dárek", tak vám aspoň dáme ZDARMA CD :-)  ... přesněji :
  k Zesilovači - dostanete stereofonní cinch kabel Bandridge zdarma
  k CD přehrávači - dostanete stereofonní cinch kabel Bandridge zdarma
  k BD přehrávači - dostanete HDMI kabel zdarma
  k AV receiveru - dostanete HDMI kabel zdarma
  k Reprosoustavám (pár) - dostanete 4m reprokabelu Norstone zdarma
  k Reprosoustavám (set 5.0/5.1) - dostanete 10m reprokabelů Norstone/Vivanco zdarma
  k Subwooferu - dostanete SW kabel Proson/Connectech/Btech zdarma (délka 3-5m)
  ke Gramofonu - dostanete čistící potřeby Analogis/Dynavox pro LP/gramofon zdarma (dle typu gramofonu)
  k Mini/Micro systému - dostanete odpovídající kabel zdarma (dle vybavenosti systému)
  ke Kompletní HIFi nebo AV sestavě - dostanete kompletní kabeláž zdarma (dle vybavenosti sestavy)


  Proč kabely Bandridge?
  Kabely Bandridge jsou navrženy předními evropskými designéry a kvalitativní specifikace jsou stanoveny holandskými inženýry, jejichž expertní vývoj vedl k řadě produktů s vynikajícím kvalitativním provedením, exklusivním designem a špičkovým výkonem.
  Každý kabel Bandridge má unikátní konstrukci, která překonává současné technické standardy a tím zabezpečuje plnou kompatibilitu se všemi přístroji. Samozřejmostí je také vysoká čistota mědi OFC měď 99,96%, která ve výsledku ovlivňuje kvalitu reprodukce, dvojité stínění u všech videokabelů a plně propájené kontakty.

  Výrobci AV hardware nás pravidelně ujišťují, že se parametry jejich přístrojů ustavičně zdokonalují. Často to také bývá pravda - rostou výkony zesilovačů, rozšiřuje se kmitočtový rozsah, dynamika…
  Je logické, že kvalitnější elektronika potřebuje také dokonalejší propojení. Dodnes se spousta uživatelů spokojí s tím, že komponenty navždy spojí kabely, které výrobce k přístroji přibalí - tak říkajícími "tkaničkami". Je třeba vzít v potaz i to, že tyto "tkaničky" jsou výrobcem určeny pouze k otestování funkčnosti přístroje s tím, že si uživatel poté sám dokoupí propojovací kabely v odpovídající kvalitě.
  Nechceme nikoho nutit zbytečně utrácet peníze, ale zkuste si někde v obchodě či u kamaráda poslechnout muziku či prohlédnout obraz z nejobyčejnějších kablíků a vzápětí to porovnat se slušnějšími „drátky“. Zvažte pak sami, zda se investice do kvalitnější kabeláže vyplatí. Naše zkušeností říkají, že téměř každý je schopen vidět či slyšet rozdíl mezi takovýmito kabely.
  Pokud se to týká i vás, máme pro vás tip. Přesně takové hodnotnější kabely – ZDARMA – dostanete od nás pod značkou Bandridge, případně vyšší model Profigold si můžete dokoupit.
  O značce Bandridge se tvrdí, že je to nejoblíbenější „startovací“ kabeláž v Evropě. Kvalitativně stojí hodně vysoko nad "noname" prvovýbavou. Kabely Bandridge jsou vysoce kvalitní se stříbrnými či zlacenými konektory, zástrčky jsou tvarovány tak, aby se pohodlně uchopily a tedy i snáze zapojily, vlákna vodiče jsou z bezkyslíkaté mědi (OFC), mají spirálové stínění pro nižší rušení a ohebný a lehký plášť z PVC. Na jejich zapečetěném obalu (máte jistotu, že dostáváte nový výrobek) najdete popisky i v češtině. V sortimentu Bandridge najdete moderní HDMI kabely pro špičkový 3D obraz, kvalitní audiokabely (jacky a cinche), videokabely, adaptéry pro všechny běžné konektory, optické digitální a multimediální propojení. Prostě vše, co je potřeba pro plnohodnotné kvalitní propojení vašeho Hi-Fi.