MAGNAT Shadow 213 Centr


 • Popis
 • Další fota
 • Jiná barva
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • Středový 160W reproduktor, 2-pásmová bass reflex konfigurace.

  Shadow Center 213 následuje stopy úspěšného centrálního reproduktoru Vector. Dva 130 mm FE-Dynamics středobasové měniče pomáhají vytvořit silný a objemný zvukový zážitek v tomto nastavení. Horní frekvenční pásma jsou zajišťovány nově vyvinutým 30 mm fmax výškovým měničem v sérii Shadow, který je vybaven extra širokým surround, přední panelem s rozptylovými optimalizovaným zvukovým tokem a silným feritovým magnetem pro vynikající dynamiku. Konstrukce optimalizovaná systémem Klippel zajišťuje vynikající kompromis mezi řádným výkonem a účinností. To umožňuje, aby Shadow Center 213 dosáhl svého plného akustický potenciál i při použití s menšími zesilovači. Centrální reproduktor v surround systému Shadow je k dispozici ve třech (čtyřech?) Různých barvách a je dodáván s vysoce lesklou ozvučnicí a odnímatelnou tkanou mřížkou..  Výkon (RMS / Max.) : 90 / 160 W
  Vybavenie : 30 mm výškový menič
  2 x 130 mm stredobasový menič
  Citlivosť (2.8V/1m) : 91 dB
  Impedancia : 4 – 8 Ohm
  Frekvenčný rozsah : 34 – 48.000 Hz
  Frekvencie výhybky : 3.000 Hz
  Odporúčaný výstup zosilňovača : > 20 Watt
  Hmotnosť : 8,5 kg


  Řada Shadow ...
  ... je šampion v poměru cena/výkon s exkluzivními komponentami a inovativními technologiemi. Nová série reproduktorů Shadow nebyla vyvinuta pouze za použití nejdokonalejších měřicích a simulačních zařízení, ale i inovativních a exkluzivních komponentů. Perfektní rovnováha mezi účinností a autentickými zvukovými vlastnostmi série Shadow vyčnívá z davu v jeho vysoce konkurenční kategorii poměru cena/výkon.

  High-tech komponenty pro vynikající vlastnosti
  Vysoce výkonné FE-Dynamics měniče se používají k reprodukci basů a středů v reproduktorech Shadow. Většina reproduktorů v sérii má dva z těchto měničů, přičemž vlajková loď série používá až tři. Lehké, speciálně potažené papírové kužely a nemagnetické, vyztužené ABS litá koše jsou využívány pro zajištění maximálního zdvihového objemu a kapacity. Ventilovaná jednotka kmitací cívky zajišťuje optimální řízení teploty v tomto nastavení. Konstrukce byla optimalizována systémem Klippel tak aby zajistila dokonalou rovnováhu mezi účinností a zvukovým výkonem. To umožňuje komponentám v sérii Shadow dosáhnout svého plného akustický potenciál s menšími, levnějšími zesilovači. Nově vyvinutý fmax výškový měnič je odpovědný za transparentní, brilantní a současně příjemný výškový rozsah. Díky širokému Surround, silnému feritové pohonu a přednímu panelu s rozptylovou optimalizací zvukového toku a účinné prevence okrajových odrazů je neuvěřitelná dynamika nevyhnutelná. Frekvenční rozsah nového fmax výškového měniče sahá daleko za obvyklých 20 kHz.

  Exkluzivní umístění exkluzivních komponentů
  E1 MDF dřevěné panely byly použity pro vytvoření robustní, nízko rezonanční konstrukce šasi, která téměř zcela eliminuje "stojaté vlny". Kromě toho, rezonanci absorbující gumové nožičky a kovové hroty jsou také dodávány pro zajištění dokonalé instalace v každém obývacím pokoji. Všechny reproduktory série Shadow jsou navrženy jako Bass Reflex reproduktory. Celková technická konfigurace je založena na různé analýzy signálů a nikoliv pouze na jedné frekvenci nebo na určité úrovni. To má za následek zcela čisté impulsy basů bez ohledu na hudební žánr nebo úroveň hlasitosti. Magnat Airflex porty jsou výhradně používány pro zajištění prevence hluku proudění. Tyto Bass Reflex trubky se svými zaoblenými otvory zajišťují optimální snížení nežádoucího šumu na pozadí.

  Akustika a estetika v perfektní harmonii
  Vizuální dojem ze zvukových převodníků v nové sérii Shadow je stejně vynikající jako jejich akustický výkon. Všechny komponenty jsou k dispozici ve dvou barvách a mají ozvučnici ve vysokém lesku. Za drsnými a odnímatelnými tkanými mřížkami jsou koše reproduktorů a lem výškového měniče s vysoce kvalitním kovovým povrchem.

  Použité technologie Shadow
  fMax ... Výškový měnič s širokým obložením pro zesílený vlastnosti rozptylu
  Apoc ... Výhybka s optimalizací amplitudy a fáze
  FE Driver Dynamics ... Magnat basový měnič se zvýšenou dynamikou a zlepšenou účinností
  Klippel ... Optimalizované laserovým asistenčním systémem měření Klippel
  AirFlexPort ... Bass-reflex port optimalizován pro tok
  CVS ... Vynikající větrání zajištěno pomocí optimalizované konstrukci kmitací cívky
  ABS Basket ... Bezrámový design umožňuje nenápadnou instalaci
  Bi-Wi/Bi-Amp ... Pro samostatné ovládání výšek a basů

  Jiné barevné provedení

  Zvětšit obrázek
    Barva: bílá
  4 990,00 Kč  Ks
  Zvětšit obrázek
    Barva: černá
  4 990,00 Kč  Ks