MAGNAT THX RD200 Dipol + Hi-Fi dárek


 • Popis
 • Další fota
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • THX dipólové repro se širokým vyzařovacím úhlem, využití pro levý/pravý/přední/zadní, cena za pár.

  Barva: černá.

  Cinema Ultra RD 200-THX - Vysoce výkonné vlastnosti s velkou prostorovou reprezentací.
  Jeden ze 42 mm kónusů výškových měničů se nachází na každé straně uprostřed silných 17 cm subwooferů: Cinema Ultra RD 200-THX následuje ideální strukturu klasických dvoj pólových reproduktorů. Tyto dva výškové měniče jsou - jak je stanoveno v THX - spojené s opačnou polaritou pro produkci rozptýleného, ??velmi trojrozměrného zvukového projevu. Protože náš kónus působí ve velmi širokém pásmu, Cinema Ultra RD 200-THX vytvoří toto požadované rozptýlené zvukové pole iz tak nízkého rozsahu, jako je 1 500 Hz. Navzdory své malé velikosti a mírné celkové hloubce jen 16 centimetrů, efektový reproduktor je schopen působivých úrovní hluku - důležitého faktoru pro nejlepší zvuk domácího kina. A optimální instalace je také dětskou hrou díky velkému počtu možností montáží na stěnu, včetně VESA držáků.

  Tělo reproduktoru
  Uzavřená skříň pro reprodukci zcela bez šumu na pozadí na vysoké úrovni v souladu se standardem THX Ultra2

  Princip
  THX Ultra2-certifikovaný dvoupólový zadní reproduktor

  Výškový měnič
  Extrémně velký 42 mm vysoce výkonný násobně tkaný kužel
  Počítačem optimalizovaný čelní panel s integrovaným difuzorem pro optimalizaci disperzních vlastností podle přísného THX Ultra2 standardu
  Extrémně výkonný neodymiový prstencový magnetický systém pro nejvyšší účinnost a vynikající širokopásmové schopnosti
  Vysoce odolný přesná kmitací cívka na ventilované hliníkové podpoře
  Tlakově lité hliníkové pouzdro s velkým otvorem pólového nástavce
  Více násobně tlumený spojený prostor pro mimořádně nízké rezonanční frekvence

  Basový / středový reproduktor
  Toků optimalizovaná, vysoce stabilní tlakově litá hliníková klec pro zabránění účinkům komprese a rezonancí
  Velký, vysoce výkonný magnetický systém s kontrolními indukčními kroužky pro extrémně nízké zkreslení
  Více násobně větraná vysoce výkonná kmitací cívka pro vysokou odolnost
  Pevná keramicko-hliníková sendvičová membrána a prachovka pro reprodukci nejvyšší přesnosti
  8 šroubových úchytů pro pevné ukotvení v ozvučnici

  Výhybka
  Připojovací svorka pro jednotlivé připojení s pozlacenými, akrylátovými uzavřenými terminály

  Princip: THX Ultra2-certifikovaný dvoupólový zadní reproduktor
  Vybavení: 170 mm středobasový měnič
  Únosnost (RMS / Max.): 150/240 W
  Citlivost (2.8V / 1m): 89 dB
  Impedance: 4 - 8 Ohm
  Frekvenční rozsah: 80 - 27.000 Hz
  Frekvence výhybky: 1.500 Hz
  Doporučený výstup zesilovače:> 40 W
  Rozměry (ŠxVxH): 400 x 300 x 160 mm
  Hmotnost: 7,6 kg
  Cinema Ultra je tak kompaktní, flexibilní a zvukově výkonný, jako pro THX Ultra2 vůbec možné. Dokonce i sami THX specialisté byli ohromeni a museli nás na závěr vychválit: přední reproduktor LCR 100-THX systému Magnat Cinema Ultra je první na světě, kterému byla udělena striktní licence THX Ultra2 - přestože byl určen jak pro horizontální, tak i pro vertikální provoz. A také z důvodu, že by mohl být jedním z nejkompaktnějších předních / středních reproduktorů, které byly kdy certifikovány, jeden z našich nejdůležitějších cílů tedy již bylo dosaženo: maximální flexibilita sestavy.
  Pro připomenutí: za THX Ultra2 jsou skryté zdaleka nejnáročnější podmínky vůbec stanovené pro domácí kina od THX. To se týká nejen optimálních disperzních charakteristik předních a efektových reproduktorů, ale spíše, i úplné hlasitosti. Například, Ultra2 vyžaduje schopnost hlasitosti 117 decibelů v basovém rozsahu - což odpovídá hromu v bezprostřední blízkosti. Naše Cinema Ultra Sub 300-THX systémové subwoofery splňují tento požadavek bez námahy; byly vyvinuty také přední a zadní reproduktory systému s cílem zajistit stabilitu a extrémně nízkou úroveň zkreslení. Poutavý akční film s nádherným basovým rozsahem zvuku bude absolutně realistický se systémem Ultra Cinema. Budete mít možnost slyšet a dokonce cítit každý detail - slibujeme!

  Perfektní technika pro maximální výkon
  K dosažení tohoto cíle bylo potřeba obrovské technické úsilí. Například jsme vyvinuli to, co je pravděpodobně největší kónus výškového měniče na světě, s průměrem 42 milimetrů. Pouze s tímto mohou být splněny přísná pravidla týkající se větší šířky pásma a svobody od rušení. Přední reproduktor Cinema Ultra 100-THX je vybaven jedním z těchto výškových měničů držících světový rekord, zatímco dvoupólový efektový reproduktor Cinema Ultra RD 200-THX má dva z nich! Avšak i 17 cm basový měnič se svou hliníkovo-keramickou membránou (používá se v předních a efektových reproduktorech) a 32 cm vysoce výkonný basový měnič subwooferu jsou také nově vyvinuté a se svými kvalitami nízkého zkreslení určují nové standardy. A můžete je okamžitě slyšet: akustické vzory jsou bez stresu, bohaté na detail a neobyčejně transparentní i při velmi vysokých hlasitostech. To je důvod, proč se Cinema Ultra i hudba ve stereofonním formátu také zní tak neuvěřitelně dobře.
  Všechny skříně Cinema Ultra mají stylově nenápadné povrchy - náš stealth vzhled. V domácím kině by reproduktory měly upoutat pozornost tím, že produkují nejlepší zvuk, ne kvůli jejich lesklým povrchem. Z tohoto důvodu jsme se vyhnuli reflexním plochám a také byla věnována pozornost i na malé věci: i naše Magnat kovová loga nemají lesklou hliníkovou povrchovou úpravu, ale spíše jemně leštěný titanový vzhled.

  Dokonalé prostorové zobrazení
  Obrovská flexibilita Ultra Cinema platí dokonce i pro přehrávání Dolby Atmos nahrávek. Dolby Atmos je založen na velkém počtu dalších virtuálních kanálů a představuje významný krok k dokonalému 3D prostorovému zvuku. Pro tento proces přehrávání, které máme, se Cinema Ultra AEH 400-Atmos, byl vyvinut kompaktní koaxiální reproduktor, který implementuje pokyny Dolby vůči disperzním vlastnostem do puntíku. Čtyři z těchto doplňkových reproduktorů obrátili náš jednoduchý THX Ultra2 systém do konfigurace Dolby Atmos. A zvuk je opravdu úchvatný: a vzhledem k správný typ záznamu se prostorové hloubky a výšky doslova stanou hmatatelné.