Zavřít FotogalerieMARANTZ PM7005 + Hi-Fi dárek


 • Popis
 • Další fota
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • PM7005 je plně diskrétní integrovaný zersilovač s proudovou zpětnou vazbou a s USB-DAC převodníky. Je perfektním přístrojem pro milovníky zvuku, kteří chtějí nejen mimořádnou kvalitu zvuku, ale také maximálně flexibilní možnosti využití, které nabízí právě DAC převodník.
  Tento zesilovač nabízí 2x60 W/8 Ohm, přičemž perfektní reprodukci zajistí symetrické uspořádání vnitnřních obvodů přístroje. aby bylo možné zajistit skutečně premiový zvuk, je přístroj osazen vysoce kvalitními součástkami, obvody HDAM a extrémně rychlým zdrojem napájení. Zároveň je vybavený masivními repro konektory použitými i u modelu PM8005, aby spojení s repro bylo skutečněš nekompromisní.
  DAC režim je vybavený jak optickým, tak i koaxiálním digitálním vstupem a samozřejmě také USB-B portem, díky kterému lze přímo připojit PC k PM7005 a těžit z mimořádně kvalitního DAC CS4398 a HDAM-SA3 modulem vybaveným výstupním obvodem. Zesilovač pracuje jako zvuková karta počítače pracující v asynchronním režimu a podporuje nejen 192kHz/24bits, ale také DSD 2.8MHz a 5.6MHz signál s vysokým rozlišením. Všechny tyto vychytávky jsou vám k dispozici pro vaše digitální média. Ale protože se samozřejmě zajímáme i o reprodukci analogových zdrojů, vestavěli jsme do tohoto zesilovače také Analog Amp. režim, který prostě vypne napájení celé digitální části zařízení, abyste si mohli vyhutnat ten nejčistší analogový zvuk. Perfektní i pro váš gramofon.

  O technických parametrech zesilovačů Marantz bychom mohli vyprávět, jsou však pouhými fakty. Zajímají nás pocity. Proto jsou zesilovače Marantz neviditelné - k hudebnímu signálu nepřidávají nic, co nebylo zamýšleno hudebníkem a udržují reproduktory pod úplnou kontrolou, aby byl zvuk přesně takový, jaký jej zamýšlel jeho tvůrce! Můžete tedy naplno vychutnat pocity!

  Vlastnosti
  Kanály : 2
  Digital in: USB-B / optical / coaxial : o / o / o
  Topologie proudové zpětné vazby : o
  Předzesilovač pro přenosku: standard / proudová zpětná vazba / zpětná vazba s konstantním proudem : o / - / -
  Verze HDAM : SA3, SA2
  Napájecí transformátor: toroidní / EL : - / o
  Audio součásti vysoké kvality : o
  Součásti na míru : o
  Symetrické uspořádání obvodové desky : o
  Chladič z protlačovaného hliníku : o
  Symetrie / basy / výšky / funkce Loudness : o / o / o / -

  Ostatní
  Napájecí zdroj s lineárním buzením : o
  Shottkyho diody : o
  Vstupní oddělovací zesilovač (všechny vstupy / pouze CD) : - / o
  Oddělené masivní chladiče : o
  Stínění systémového bloku: měď / kov / žádné : - / o / -
  Funkce Source Direct : o
  Pohotovostní režim : o
  Analog Mode : o

  Vstupy/výstupy
  Audio vstupy : 5
  Digital in: USB-B / optical / coaxial : o / o / o
  Vstup pro přenosku: MM / MC : o / -
  Audio výstupy : 1
  Zlacené konektory CINCH : o
  Reproduktorové svorky: šroubové / Marantz / WBT : - / o SPKT-1 / -
  Počet svorek : 2
  D-Bus : o
  Sluchátkový výstup : o

  Technické údaje
  Výstupní výkon (8 / 4 ohmů RMS) : 60 W / 80 W
  Kmitočtová charakteristika : 5 Hz-100 kHz
  Celkové harmonické zkreslení : 0.02 %
  Činitel tlumení : 100
  Vstupní citlivost: MM : 2 mV / 47 kOhm
  Odstup rušivých napětí u vstupů MM / MC : 85 dB / -
  Vstupní citlivost: vysoká úroveň : 200 mV / 20 kOhm
  Odstup rušivých napětí: vysoká úroveň : 104 dB (2V input)

  Všeobecné
  Dostupná barevná provedení: zlatá / stříbrná / černá / stříbrná-zlatá : - / - / o / o
  Kovový přední panel : o
  Příkon ve W : 170 W
  Příkon v pohotovostním režimu ve W : 0.2 W
  Automatické vypínání : o
  Odnímatelný napájecí kabel : o
  Dálkový ovladač : RC0032PMSA
  Funkce systémového dálkového ovládání : o
  Maximum Dimensions (W x H x D) in mm : 440 x 125 x 379
  Hmotnost v kg : 10

  Použité technologie
  HDAM SA3
  Společnost Marantz vyvinula vlastní diskrétní obvodové desky nahrazující standardní integrované obvody. Tyto moduly HDAM jsou složeny z diskrétních součástek s povrchovou montáží s krátkými cestami zrcadlového signálu L/R. Tato zařízení plní přesně stejnou funkci, jako operační zesilovače, avšak dramaticky překonávají operační zesilovače s běžnými integrovanými obvody z hlediska rychlosti přeběhu a potlačení šumu, což se projevuje v mnohem dynamičtějším, přesnějším a detailnějším zvuku. Společnost Marantz již mnoho let vyvíjí různé typy modulů HDAM za účelem zlepšení kvality a vyhovění speciálním požadavkům kategorií produktů zahrnujících například CD přehrávače nebo zesilovače.

  Shottkyho diody
  Shottkyho dioda je speciálním typem diody s velmi nízkým úbytkem napětí v propustném směru v porovnání s běžnými diodami. Tento nízký úbytek napětí se projevuje vyšší účinností systému. Shottkyho diody se vyznačují velmi rychlým zpracováním signálu, velkou odolností proti vysokým teplotám a citlivostí na velmi nízká napětí.

  Součásti na míru
  Ačkoli může elektronická součástka teoreticky vypadat dokonale, výsledky nemusejí splňovat souhrnná designová očekávání. Společnost Marantz vybírá odpovídající součásti pro konkrétní designové aplikace. V některých případech zkrátka není možné použít standardní součásti splňující vysoké standardy společnosti Marantz. Tyto součásti jsou pak vyráběny speciálně pro společnost Marantz v úzké spolupráci s konstruktéry Marantz.