ONKYO TX-8220 + Hi-Fi dárek


 • Popis
 • Další fota
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • Stereo receiver s Bluetooth; 100W/ch, FM/AM/DAB+ tuner, WRAT zesilovač, 192kHz/24bit DAC, A/B svorky, subwoofer Pre-Out, vstupy: 4x analog audio, Phono, digit. audio (1x opt., 1x koax.), nezávislý ovladač basů/výšek/vyvážení, sluchátkový zesilovač.

  Aby zvuk měl grády, měl by být zprostředkovatel reprodukcí dobře navržený, konstruovaný a odzkoušený. Model TX-8220 splňuje nároky uživatelů - univerzální připojení tkví v jednoduchém rozbočovači, který si vede výborně. : Funguje výborně i díky digitálním audio vstupům pro připojení TV a BD/DVD přehrávače, čtyřem analogovým vstupům, určeným pro CD přehrávač a jiné. Pokročilým počinem je dispozice MM phono vstupu pro gramofon, dále DAB + a FM/RDS rádio tunery se 40 předvolbami, a již nepostradatelná vestavěná technologie Bluetooth. Vize basů, výšek a jejich komplexní vyvážení dovoluje efektivně využít a kalibrovat tón tak, aby vyhovoval unikátnosti reproduktorů. Není problém přizpůsobit nastavení Multi-zóny, eventuelně také zvýšit LFEs v sekci filmových soundtracků. Výsledným efektem je čistota provedení a přes minimální designové změny maximální všestrannost.

  Vysoko proudový zesilovací systém s 100 watty na kanál
  WRAT technologie pro optimalní zvukový výkon
  Bluetooth technologie
  Kvalitní D/A převodník AK4452VN pro hi-res audio (192 kHz / 24 bit a DSD64 / DSD128)
  MM Phono, analog, digitální audio vstupy (koax, optika)
  FM/RDS a DAB/DAB+ rádia

  Základní výbava
  Bez známé technologické pomůcky s názvem Bluetooth by nebyla možná transformace mobilního zvuku. Nejenom v informatice je Bluetooth nezbytným standardem pro komunikaci bez drátů - propojení dvou a více elektronických zařízení je již od roku 1994 zásluhou firmy Ericsson běžně užívanou a v současnosti již nezbytnou technologií. Klíčovým aspektem je také přítomnost FM / DAB+ Tuneru s bohatým paměťovým přednastavením (40). Nesmí chybět připojení gramofonu, CD přehrávači, televizi a službě Media Streamer, bez čehož by tento výrobek ztratil svoji image. Bohatý, originální a mocný audio efekt předčí ostatní vlastnosti, kladem je také nízká impedance.

  Další klíčová specifika
  Technologie DAB+ je založena na základním a standardním Digital Audio Broadcasting s tím, že navíc disponuje efektivnější MP4 či AAC+ kodekem. DAB disponuje pouze MP2 formátem. Tím jsou audio kvality subjektivně navýšeny a výběr poslechu pro spotřebitele je takto rozšířen. Ve většině zemí jsou nyní služby DAB a dokonce i DAB+ již podporovány. Dalším krokem k zajištění optimálního zvukového výkonu je moderní technologie WRAT, která pracuje na zajištění zpětné vazby za účelem snížení signálního šumu a zkreslení v celém frekvenčním rozsahu. Díky schopnostem užitého DAC lze akceptovat 192 kHz / 24 bit audio soubory s vysokým rozlišením.

  Designový elegán
  Vzhled, respektive vizuální stránka stereo přijímače je jedním z mnoha hledisek při jeho nesnadném výběru – estetické pojetí souvisí s bezchybným provedením povrchových úprav a rozhodně nepokulhává za technologickými výdobytky. Špičkový japonský výrobce elektroniky Onkyo předznamenává nejenom harmonický zvuk, ale je společností s vážnou filozofií, strategickými postupy a jasnými vizemi. Vyvážený poměr více jak padesátiletého výzkumu s uváděním všech inovací a modifikací do reálu hraje ve prospěch všech potencionálních uživatelů tohoto vzhledného stereo receiveru a jemu podobných. : S využitím pouze kvalitních komponentů a bez opomenutí dokonalé týmové kooperace jsou produkty značky Onkyo silné v kramflecích, ne-li přímo ztělesněním audio vizuálních zařízení s dobrým charakterem a precizním zpracováním. Konečně - stačí už pouze vybrat si ze dvou provedení výrobku, Black nebo Silver.

  Parametry a specifikace
  Podpora 3D : Ne
  Výkon na kanál : 100 W
  Ovládání : Displej, Dálkový ovladač
  Analogové audio : 4×
  Koaxiální digitální audio : 1×

  Vstupy
  Optické digitální audio : 1×

  Výstupy
  Analogový výstup : 1×
  Reproduktorové terminály : 4×
  Sluchátkový výstup : 1×
  Subwoofer : 1×

  Ostatní
  Ostatní vlastnosti : FM Tuner, RDS , Zesílený výstup 2. zóny