PIONEER A-50DA + Hi-Fi dárek


 • Popis
 • Další fota
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • Špičkový integrovaný zesilovač o výkonu 2x90W (20Hz-20kHz THD 0.5% 4ohm), vysoká účinnost garantovaná zapojením ve třídě D, korekční MM předzesilač pro gramofonovou přenosku, oddělená konstrukce předzesilovače a koncového stupně, přemostění korekcí, stíněný transformátor, Bi-Wiring zlacené reproduktorové terminály, sluchátkový výstup, loudness, celohliníková subtilní konstrukce, RCA výstup pro nahrávání, koaxiální a optický digitální vstup, dálkové ovládání prosestavu Pioneer, Pioneer Control App, rozměry 435x138, 5x 357 mm, hmotnost 11, 1 kg.

  Zesilovač Pioneer A-50DA je připraven zesilovat signál ze všech současných hudebních formátů. Je vybaven vysoce kvalitním korekčním předzesilovačem pro gramofon s MM přenoskou, a čtyři vstupy se zlacenými konektory jsou připraveny pro další zdroje signálu s linkovou úrovní. Digitální formáty jdou připojit přes koaxiální, optický nebo USB vstup. Převod signálu má na starosti vysoce moderní D/A převodník s dvaatřiceti bitovým obvodem ESS SABRE Ultra obsahující i programovatelný filtr. Vstup USB má převodník pracující v asynchronním režimu a podporoující formáty s ultra-vysokým-rozlišením. Zpracovává signály se vzorkováním až do 32 bitů a vzorkovací frekvence 384 kHz, stejně jako nativní DSD formáty s až čtyřikrát vyšší rychlostí(11.2 MHz). Koncové stupně s výstupním výkonem 90 W v každém kanálu pracující v digitální třídě D a jsou navrženy s ohledem na optimální zvukový výkon při reprodukci hudby. Bohatě dimenzovaný síťový napájecí transformátor má samostatná vinutí pro koncový zesilovač, předzesilovač a řídící obvody pro docílení optimálního zvukovového výkonu i reprodukci hudby s vysokou dynamikou. Silný hliníkový přední panel, kovové knoflíky a masivní šroubovací reproduktorové terminály, a vysoce kvalitní dálkové ovládání. Zesilovač Pioneer A-50DA tak přinese nejen mnoho radosti při každodenním používání, ale i kvalitní zvuk.

  Vysoce kvalitní zesilovač třídy D
  Výkonnové zesilovače s výstupním výkonem 90 W využívají vysoce efektivní zesílení ve třídě D. Rychlou odezvu na signál dosahují vysoce dynamickou a detailní reprodukci zvuku. Díky použití originálních dílů a konstrukci přináší třída D přednosti, které celkově daleko předčí schopnosti analogových zesilovačů.

  Koncepce Direct Energy Amplifier
  Koncepce Pioneer “Direct Energy” přináší optimalizované napájení jednotlivých obvodů zesilovače za účelem docílení co nejčistší reprodukce zvuku s mnimálním zkreslením. Výsledkem je vynikající přenos signálu s vysokým odstupem užitečného signálu od rušení a šumu, který přináší nejlepší reprodukci hudby z integrovaného zesilovače.

  Oddělené napájecí obvody
  Napájecí transformátor má samostatná vinutí pro napájení koncových zesilovačů, předzesilovače a ovládacích obvodů. Tím se minimalizuje vzájemné rušení a ovlivňování jednotlivých obvodů. To umožňuje ještě realističtější zesílení zvukového signálu.

  DA převodník od ESS - SABRE32 Ultra
  V zesilovači Pioneer A-50DA je pro převod digitálních signálů použit vysoce kvalitní osmikanálový DA převodník od ESS - SABRE32 Ultra. Paralelní provoz čtyř a čtyř kanálů převodníku pro levý a pravý kanál dosahuje maximální zvukový výkon a zpracování signálu s maximální vzorkovací frekvencí do 384 kHz spolu s vysokým odstupem signálu od šumu (128 dB). Výsledekem je jasný a otevřený zvuk s vynikající kvalitou.

  384 kHz/32-bit USB-DAC for Asynchronous Transfer
  The integrated amplifier allows direct USB connection with a PC. What’s more, the signal transfer is done with USB asynchronous transfer mode, which controls the transfer process by using its high-accuracy clock, ensuring high-quality sound reproduction. This eliminates jitter, reproducing master quality sound with extremely precise audio signals. In addition to 11.2 MHz DSD, the unit supports LPCM with sampling frequency of 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4, 192, 352.8, and 384 kHz, and quantization bit rate of 16, 24, and 32 bits.

  Perfektní i pro milovníky vinylu
  Na vstup PHONO jde rovnou připojit gramofon s MM přenoskou (obvyklé osazení gramofonu) a tak jednoduše přehrávat gramofonové desky v nejlepší kvalitě.

  Zlacené vstupní konektory, Robustní šroubovací terminály pro reproduktory a Síťový přívod s označením polarity
  V konstrukci integrovaného zesilovače jsou použity precizní konektory pro kvalitní a stabilní připojení zaručující bezchybný přenos signálu a čistý zvuk. U zesilovače A-50DA jsou použity robustní firemní reproduktorové terminály z pozlacené mosazi, excluzivní zlacené vstupní RCA-Cinch konektory a kvaliní napájecí zásuvka se značenou polaritou. Precizní mosazné reproduktorové terminály mají velkou pevnou základnu a jejich velký rozestup umožní snadno připojit i silné vysoce kvalitní kabely.

  Hliníkový Přední panel a Knoflíky
  Přední panel z 3,5 mm silného hliníku zvyšuje nejen tuhost základního šasi, ale i design přístroje. Z hliníku jsou strojně vyrobeny i knoflíky regulátorů hlasitosti, hloubek/výšek, balance a voliče vstupů.  Technické parametry
     Výstupní výkon (stereo)

  90 W + 90 W /4