PIONEER N-30AE + Hi-Fi dárek


 • Popis
 • Další fota
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • Ideální přístroj pro všechny druhy zvukových zdrojů, včetně Hi-Res audio souborů, pro služby streamování hudby a internetových rozhlasových programů. Můžete snadno přehrávat skladby z kompatibilních zařízení pomocí AirPlay a vestavěné Wi-Fi®, nebo plug and play z HDD přes USB připojení. Barevný 3,5 LCD displej zobrazuje nejen album, ale i informace o skladbě. Nabízí snadné ovládání pomocí aplikací Pioneer jak pro Android tak pro iOS.

  :: podporuje online streamovací služby jako Spotify, Dezzer a TIDAL
  :: s aplikací TuneIn si můžete vychutnat jednu z více než 100 000 radiových stanic
  :: streamování hudby s mobilních zařízení umožní Google Cast či AirPlay
  :: FireConnect propojí různá zařízení v bytě pro poslech stejné hudby ve všech místnostech
  :: přehledný 3,5 displej (informace o skladbách, obrázek alba)
  :: nechybí ani dvojice USB pro externí úložiště
  :: kvalitní AKM převodník využije maximální potenciál vašich skladeb
  :: dvoupásmový WiFi modul podporuje frekvence 2,4 a 5 GHz
  :: hliníkový čelní panel

  Poslech hudby bez drátů
  Spotify, TIDAL, Dezzer a rovněž TuneIn s podporou více než 100 000 radiových stanic, to jsou možnosti, kterým žádný audiofil nemůže při výběru toho správného přehrávače odolat. K tomu si navíc užijete streamování hudby ze svých mobilních zařízení. Pioneer totiž sází na protokoly Google Cast pro streamování hudby ze zařízení s Androidem a AirPlay, který zajistí přístup k vaší hudební knihovně na iTunes. Prostřednictvím FireConnect společnosti Blackfire můžete pohodlně propojit různá zařízení pro ozvučení každé místnosti vašeho bytu či domu stejnou hudbou.

  Špičková kvalita hudebních výstupů
  Ať už využijete bezdrátové možnosti připojení nebo USB, přehrávač promění všechny vstupy v naprosto špičkové zvukové výstupy, které se stanou balzámem pro vaše uši. V nitru se nachází kvalitní AKM převodník, který využije maximální potenciál audiovstupů a poskytne vám tu nejlepší hudební kvalitu. Tomu dopomáhá i dvoupásmový WiFi modul podporující frekvence 2,4 i 5 GHz. Přes pásmo 5 GHz si užijete ten nejlepší poslech, jaký si můžete přát bez rušení signálu od ostatních zařízení. O bezproblémové ovládání bude postaráno díky 3,5 LCD displeji s přehledným uživatelským prostředím. Vychutnejte si jednoduchost a pohodlí spolu s kvalitním poslechem svých oblíbených skladeb.

  AUDIO FUNKCE
  2ch DAC Parallel Drive
  DSD přehrávání až 11.2 MHz
  WAV/FLAC/Apple Lossless/AIFF přehrávání až 192 kHz/24-bit
  Digitální filtr – 3 režimy (SHARP/SLOW/SHORT)
  Gapless přehrávání (WAV/FLAC/AIFF/ALAC)

  SÍŤOVÉ FUNKCE
  Google Cast
  Certifikace Apple AirPlay
  Streamovací služby Spotify®, TIDAL a Deezer: Ready
  Internetové rádio (TuneIn)

  PROVOZNÍ VLASTNOSTI
  Externí HDD a USB paměť přes USB: Připojení Plug and Play
  Pracuje s Pioneer Remote App (iOS/Android)
  Vestavěný Wi-Fi modul (Duální pásma 5 GHz/2,4 GHz)
  3,5 barevný LCD displej pro zobrazení přebalu alba a informací o skladbě
  Stmívač
  Automatické vypnutí
  Aktualizace firmwaru (přes USB/síť)

  PŘIPOJENÍ
  USB 2x (vstup) (1 přední, 1 zadní) Typ A, pro USB disk/HDD
  Ethernet 1x (vstup)
  Analog Audio 1x (výstup)
  Ovládací výstup pro provozování s připojenými zařízeními pomocí Pioneer Remote App

  DALŠÍ VLASTNOSTI
  Hliníkový přední panel

  Všestranný, spolehlivý, s působivým zvukem – síťový přehrávač pro příznivce Hi-Fi
  Streaming, to je pro hudební fanoušky svoboda: síťové přehrávače překonávají omezení formátů a hudební soubory transformují bez ohledu na jejich původ a rozlišení na nejlepší možnou reprodukci zvuku. Umožňují přístup k obrovským hudebním kolekcím, které mohou být uloženy v tom nejmenším možném prostoru při zachování plné kvality zvuku – přesto je přístup k jednotlivým titulům pouze otázkou několika vteřin. Síťový přehrávač Pioneer N-30 AE umožňuje stahování a přehrávání souborů i ve formátu zvuku s vysokým rozlišením nebo dokonce DSD.

  Pokud jde komfort a kvalitu streamingu, ve zvuku se nic nezmění – vynikající AKM převodník přehrávače Pioneer N-30 AE zaručuje plné využití potenciálu i u těch nejnáročnějších záznamů.

  Pioneer N-30 AE nabízí vynikající řešení i uživatelům, kteří si nechtějí kupovat NAS. K tomuto přehrávači lze totiž jednoduše přímo připojit USB pevný disk. Přehrávač jej pak používá jako plnohodnotný server a dokonce jej učiní přístupným prostřednictvím sítě. Síťový přehrávač Pioneer N-30 AE je určen pro každého, kdo si chce doplňovat svoji místní kolekci s nevyčerpatelným on-line archivem, nebo ji dokonce zcela nahradit – mohou si vybrat mezi Spotify, Tidal a Deezer. Síťový přehrávač N-30 AE nativně podporuje všechny tři hudební služby, dvě posledně jmenované dokonce nabízejí bezeztrátové streamování v plné CD kvalitě.

  K síťovému přehrávači N-30 AE lze přirozeně připojit také chytré telefony či tablety a užít si streamování prostřednictvím AirPlay, a po bezplatné aktualizaci také prostřednictvím služby Google Cast. A navíc, přehrávač N-30 AE vám také umožní prostřednictvím standardu FireConnect pohodlně propojit různá zařízení a užít si multi-room poslech. To vám umožní se připojit ke všem hudebním zdrojům a jednoduše tak ozvučit jakoukoliv místnost, kdekoli v bytě či domě.