PIONEER PD-70AE Premium + Hi-Fi dárek


 • Popis
 • Další fota
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • Špičkový CD/SACD Pure Audio přehrávač, ultimátní provedení a kvalita zvuku, celokovová mechanika, symetrické a asymetrické výstupy, zobrazení metadat disku, duální D/A převodník ESS9026PRO a digitální vstupy, Analogové XLR konektory (pozlacené) s plně vyváženým obvodem, Funkce zapnutí / vypnutí pro RCA výstup, Analogový / digitální diskrétní obvod napájecího zdroje, Vlastní elektrolytické kondenzátory pro vysoce kvalitní zvuk, Funkce Lock Range Adjust umožňující přesné doladění pro účinnou redukci jitter vstupního signálu, Digitální filtr se 3-mi režimy (SHARP / SLOW / SHORT), Konstrukce z odlévaného hliníku, Stíněná CD mechanika anti-vibrační konstrukce, Voštinový kryt mechanismu, Hliníkové boční panely, Konstrukce Rigid Under Base, Izolátory proti stojatým vlnám, Masivní napájecí AC kabely, Přehrává: SACD, CD, CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, Formáty: WAV, FLAC, AIFF, ALAC, MP3, WMA, AAC, DSD, Analogový výstup (1 pár pozlacený RCA, 1 pár pozlacený XLR), Digitální koaxiální výstup (pozlacený), Digitální optický výstup, Digitální koaxiální vstup (pozlacený), Digitální optický vstup, Ovládání vstupu / výstupu, AC vstup (velký typ), Rozměry (š x v x h): 435 x 142 x 413 mm, Hmotnost: 18,5 kg.

  Barva: pouze stříbrná

  CD A SACD REFERENČNÍ PŘEHRÁVAČ – TAKÉ JAKO D/A PŘEVODNÍK SVĚTOVÉ TŘÍDY
  Vývojový tým společnosti Pioneer neudělal na špičkovém přehrávači PD-70AE nic náhodně. Během jeho vývoje neustále sledoval hlavní cíl: optimální stereo přehrávání SACD a CD Audio disků. Tato konzistence je zjevná už při prvním setkání s tímto přehrávačem – Pioneer PD-70AE váží úctyhodných 18 kg a disky se vkládají do masivní, hliníkové zásuvky.

  Konstrukce skříně s dvojitou podlahou, třemi vnitřními sestavami a zapouzdřeným hliníkovým blokem slouží jako mechanicky dokonalá základna bez vibrací. Oddělené napájecí zdroje (digitální a analogové) zaručují ničím nerušené, čisté napájecí napětí. Od čtení dat pomocí vlastního softwaru Pioneer, až po výkonné koncové zesilovače – veškeré komponenty přehrávače Pioneer PD-70AE patří mezi nejmodernější a byly vzájemně pečlivě sladěny během řady měsíců poslechových setkání evropských a japonských týmů.

  CD/SACD Pure Audio přehrávač PD-70AE obsahuje ne jeden, ale duální D/A převodník ESS9026PRO – prémiové převodníky, považované za jedny z nejpřesnějších čipů DAC s nízkým zkreslením, jaké jsou dnes na trhu – a double-mono režim slouží jako D/A převodník.

  Analogová část má plně symetrickou konstrukci a poskytuje hudební signál buď prostřednictvím symetrických XLR konektorů nebo přepínatelných RCA konektorů, které díky masivnímu designu podporují i mohutné kabely. Pro další digitální zdroje je k dispozici také optický a koaxiální digitální vstup (například pro satelitní přijímač nebo streamer), takže z ultimátní D/A konverze prostřednictvím PD-70AE můžete vytěžit ještě víc, a můžete si tak užít špičkovou reprodukci hudby z ještě více zdrojů.

  FUNGUJE JAKO PRÉMIOVÝ D/A PŘEVODNÍK S DIGITÁLNÍMI AUDIO VSTUPY
  Kromě toho, že se jedná o špičkový přehrávač SACD a CD Audio disků, PD-70AE funguje také jako prémiový D/A převodník pro další externí zdroje. Pečlivě navržená konstrukce přináší vynikající kvalitu a plný potenciál vysoce výkonného modulu ESS DAC, který vám umožní vychutnat si z připojené komponenty solidní zvuk, plný bohatých detailů.

  ANALOGOVÝ/DIGITÁLNÍ DISKRÉTNÍ NAPÁJECÍ OKRUH
  Digitální a analogové obvody mají oddělené napájecí zdroje. PD-70AE je navržen tak, aby měl co nejkratší a nejoptimálnější napájecí stupně, což platí i pro cesty audio signálu. Výsledkem je mimořádně čistá a bohatá reprodukce zvuku.

  STÍNĚNÁ CD MECHANIKA S ODOLNOSTÍ VŮČI VIBRACÍM
  CD mechanika je umístěna ve stíněném pouzdře, použit je voštinový kryt mechanismu a anti-vibrační nátěr. Základna mechaniky je upevněna na hliníkovém rámu a je uchycena přes plovoucí konstrukci a pomocí tlumícího materiálu. To pomáhá minimalizovat vnitřní i vnější vibrace mechaniky.

  PLNĚ VYVÁŽENÝ OBVOD
  Od D/A konverze po výstupní signál je celý analogový proces konstruován jako plně vyvážený obvod s nezávislým levým a pravým kanálem. To umožňuje vysoce kvalitní přenos zvuku tím, že jsou odstraněny interference rušivého šumu. Při připojení k zesilovači s vyváženým výstupem lze v přenosu minimalizovat společnou impedanci, což vede k lepšímu oddělení kanálů. K dispozici je také funkce zapnutí/vypnutí RCA výstupu, která nabízí vysoký poměr signálu k šumu a vysoký odstup pro XLR výstup.

  VLASTNÍ ELEKTROLYTICKÉ KAPACITORY PRO VYSOCE KVALITNÍ ZVUK
  Vlastní elektrolytické kondenzátory slouží k dosažení vysoce kvalitního zvuku, proto byly pečlivě vybírány na základě opakovaných poslechových testů ze zdrojů SACD a CD. Kondenzátor přináší z audio disků to nejlepší a umožňuje vám vychutnat si stabilní, výkonný a dynamický zvuk.

  POSTAVENO NA BÁZI FIREMNÍHO KONCEPTU RIGID UNDER BASE
  Model PD-70AE je zkonstruován na bázi firemního konceptu Rigid Under Base, vysoce kvalitní audio technologie společnosti Pioneer pro 2-kanálové komponenty, která eliminuje externí vibrace a zajišťuje stabilní reprodukci basů.

  AUDIO FUNKCE
  Pracuje jako prémiový D/A převodník pro digitální audio vstupy
  Vybrané analogové XLR konektory (pozlacené) s plně vyváženým obvodem
  Funkce zapnutí / vypnutí pro RCA výstup
  Analogový / digitální diskrétní obvod napájecího zdroje
  Vlastní elektrolytické kondenzátory pro vysoce kvalitní zvuk
  Funkce Lock Range Adjust umožňující přesné doladění pro účinnou redukci jitter vstupního signálu
  Digitální filtr se 3-mi režimy (SHARP / SLOW / SHORT)
  Konstrukce z odlévaného hliníku
  Stíněná CD mechanika anti-vibrační konstrukce
  Voštinový kryt mechanismu
  Hliníkové boční panely
  Konstrukce Rigid Under Base
  Izolátory proti stojatým vlnám
  Masivní napájecí AC kabely
  Přehrává: SACD, CD, CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW
  Formáty: WAV, FLAC, AIFF, ALAC, MP3, WMA, AAC, DSD

  PŘIPOJENÍ
  Analogový výstup (1 pár pozlacený RCA, 1 pár pozlacený XLR)
  Digitální koaxiální výstup (pozlacený)
  Digitální optický výstup
  Digitální koaxiální vstup (pozlacený)
  Digitální optický vstup
  Ovládání vstupu / výstupu
  AC vstup (velký typ)

  ROZMĚRY & HMOTNOST
  Rozměry (š x v x h): 435 x 142 x 413 mm
  Hmotnost: 18,5 kg