PIONEER S-71 + Hi-Fi dárek


 • Popis
 • Další fota
 • Jiná barva
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • 3-pásmová reprosoustava, koncentrický 13cm měnič z aramidových vláken, bass 2x 13cm, technol. HSDOM, ABD a AFAST, NEW spodní bassreflex, max.výkon 130W, kmit.rozsah 33Hz-50kHz, ŠxVxH 260 x 1114 x 276mm, 23,8kg/kus.

  TECHNICKÝ POPIS
  Woofer 2 x 13cm Aramid cones .
  Midrange 13cm concentric Aramid cone .
  Tweeter 2.5cm concentric Titanium dome .
  Enclosure Bottom front vented bass-reflex floor-standing speaker .
  Impedance 6 ? .
  Frequency Range 33 - 50.000 Hz .
  Sensitivity (2.83V/1m) 85 dB .
  Maximum Power 130W .
  Dimensions (W x H x D) 260 x 1.114 x 276 mm .
  Weight 23.8 kg

  ------[ O značce PIONEER ]---------------------------

  Proč se tak vážně staráme o Vaše potěšení? Odpověď je jednoduchá: vše je v sázce. Od svého založení v roce 1938, dokázal Pioneer dostát svému jménu, hýbat Vaší myslí a duší tak jak to umí jen světoví bavič. V současnosti nás toto dědictví žene kupředu při vývoji dalších zábavních prostředků. Od svého vzniku jsme vždy pevně stanovovali standardy v oblasti Audio vizuálních přístrojů.
  Uvedením Laser disku jsme jako první naznačili směr cesty k zábavě pomocí optických disků jejímž současným vrcholem je výroba DVD přehrávačů a plazmových monitorů, které představují nejnovější ukázku digitálního domácího AV systému. Vždy se snažíme dodávat ten nejvyšší standard, který nachází u našich zákazníku ocenění.Kdykoliv totiž vstoupíme do některé oblasti digitálních technologií tak zvyšujeme její možnosti, film, a ostatní zábava se stává mnohem dostupnější a lepší, budoucí možnosti jsou omezeny pouze tím jak daleko sahá naše představivost.
  Historie AV zábavy dluží mnohá uznání všem, kteří se věnovali jejímu zlepšování v uplynulých desetiletích. Všechno to úsilí při zlepšování obrazu a zvuku však přinášelo jen malou část skutečné reality, ale pouze do příchodu digitální revoluce. Nejnovější technologie konečně umožňují přinášet lidem všechny skutečné pohledy a zvuky, bez zkreslení a degradace. I přes vynikající výsledky všech snažení jsme stále na začátku jejich uplatňování, ale slibujeme, že dosáhneme ještě lepších obrazů a zvuků.
  Pioneer hraje důležitou úlohu při vývoji a prodeji DVD, plazmových monitorů, satelitním vysílání, datové komunikaci a zvukových zařízeních připravených pro budoucí digitální signál. Například : vysoce výkonná elektrická vyzařování {HEED} pro ploché zobrazovače používající studenou katodu, která je 30x výkonnější než běžně používaná zařízení. Vyvinuli jsme první organický elektroluminiscenční displej, kterým jsme stanovily nový standard pro tenkost a sledovací uhel pro další generace displejů. Také vyvíjíme DVD disk s vysokou hustotou a při tom jsme na čele při vývoji přepisovatelného DVD/R i RW včetně stanovení standardu.pro rozšíření možností použití DVD disku.
  Příchod nového tisíciletí je pro nás výbornou příležitostí jak upevnit naše postavení v odvětví, protože víme kam chceme dojít a jak se tam dostaneme.
  Neustále budeme sledovat vývoj a rychlost změn v odvětví a bude včas přinášet novinky pro tento vývoj : inovativnost je od vždy v nás a pomáhá nám oslovit stále větší skupinu zákazníku na světě, na tuto cestu k Vám je Pioneer připraven vstoupit rozdělen do třech společností Domácí přístroje, Mobilní zábava a Profesionální systémy, které jsou navzájem při vývoji navzájem úzce propojeny.
  Pioneer veškeré úsilí v digitálním audio video světě směřuje přesně k cíli. Vyvíjíme software pro všechny naše audiovizuální systémy a naše inovace v současném DVD jsou pouze začátkem.
  Tím získáváme náskok a rozdílnost od konkurence, jsme jiní, přicházíme s technologiemi, které ještě nikdo nepoužil.
  Tři součásti společnosti se věnují zosobnění zábavy doma, na cestách i v práci. Vždy když použijete naše výrobky bude to s nejvyšší spokojeností.

  Jiné barevné provedení

  černá

  Zvětšit obrázek
  Barva: černá
  54 000,00 Kč  Ks